KC125S7-T-M4-AS3R – Thiết bị đo lưu lượng – Nitto Seiko – Song Thành Công
Tên: KC125S7-T-M4-AS3R – Thiết bị đo lưu lượng
Model: KC125S7-T-M4-AS3R
Nhà sản xuất: Nitto Seiko
Đại lý phân phối: Song Thành Công
Các model sản phẩm liên quan:
Xem thêm thông tin sản phẩm tại đây
| MARK-10 | Model: TSTM-DC Advanced test stand, torque, motorized, 100 lbFin / 11.5 Nm, vertical |
| MARK-10 | Model: M7I Professional force / torque indicator |
| MARK-10 | Model: MR50-50Z Torque sensor, 50 ozFin / 3600 gFcm / 36 kgFmm / 350 Nmm / 35 Ncm |
| MARK-10 | Model: G1058 Cap grip, hex / #10-32F |
| Mitsubishi | Model: ZKB-20HBN Powder Brake |
| Motovario | Model : NMRV-110/100B5 Tỉ số truyền: 1/20 Hộp Giảm Tốc |
MOXA | Model: TCF-142-M-ST RS-232/422/485 to Fiber Optic Converter. ST Multi-mode. |
Nitto Seiko | Model: KC125S7-T-M4-AS3R Flow meter FLOW RANGE: 40-240 M3/H (ACCURACY +-2.0%) FLUID: WATER (@1mPa.s) MAX. TEMP.: 80 DEG C CONNECTION: 125A ANSI300# RF FLANGE (MAX. PRESSURE: 2.0MPa = 20bar) FLOW DIRECTION: RIGHT TO LEFT INDICATION: POINTER AND 5 DIGITS TOTALIZER OUTPUT: 1L/P FROM HIGH FREQUENCY PULSER MATERIAL BODY AND INNER CASE: STAINLESS STEEL CASTING SCS13 FAN WHEEL: PLASTIC Note: sales confirm thông tin kĩ thuật trước khi đặt hàng |
| Pilz | Code: 774738 Description: PNOZ X4 230VAC 3n/o 1n/c Safety relay |