Baumer RR30.DAO0-IGPI.9VF Cảm biến Baumer Vietnam
Tên: Baumer RR30.DAO0-IGPI.9VF Baumer Vietnam
Model: Baumer RR30.DAO0-IGPI.9VF
Nhà sản xuất :Baumer Vietnam
Đại lý phân phối: Song Thành Công
Thông tin sản phẩm :
| Brand | Mã hàng | Mô tả |
| 100% Japan/China Origin | YOKOGAWA Vietnam | Model : DO30G-NN-50-15-PN Dissolved Oxygen Sensor |
100% EU Origin | Stromag Vietnam | 227-90076 Brake Type: NFF 4 Electromagnetic dual-surface spring-applied brake Terminal box ZAG6 with bridge rectifier BG 270-4 and 6-pole terminal, with adjusting ring for torque reduction, with microswitch for switching control, without pinion, Coil : 207 V DC / 75.8 W Idle speed : 4900 rpm Mass : 10.4 kg Thermal class : 155 (F) Rated torque : 40 Nm (set to 30 Nm on delivery!) |
| 100% EU Origin | Stromag Vietnam | 227-04048 Brake Brake NFF 6.3/9.4 Pinion dia. 40H7 and groove 12JS9x2.2 according to DIN 6885/3, with terminal box ZAG3 including 6-pole terminal, with adjusting ring for torque reduction, Coil : 103 V DC / 113.9 W Idle speed : 6500 rpm Thermal class : 155 (F) Rated torque : 94 Nm |